Koszulki z własnym nadrukiem zaprojektowane w Chroma Promo to:

 

Indywidualizowane nadruki na koszulkach w różnych rozmiarach i kolorach.
W naszej ofercie znajdziecie ciekawe produkty dostosowanych do wykonywania wysokiej jakości nadruku w technologii nadruku bezpośredniego - DTG. Nadruki na naszych koszulkach są wykonywane w pełnej palecie kolorów CMYK - więc nadruk na koszulce będzie wiernym odwzorowaniem projektu zaprojektowanego w naszym edytorze lub bezpośrednio przez klienta w kolorystyce CMYK. Najbardziej optymalną rozdzielczością przesyłanych plików do wykonania koszulki ze zdjęciem to 300 DPI w formacie PNG.
 
W naszej ofercie posiadamy 3 rodzaje koszulek - standard (170g), premium (190g - męska, 200g - damska) oraz exclusive (220g). Każda z nich jest dostępna w kilkunastu kolorach lecz podzielone one są na bieałe oraz kolorowe. Powyższy podział wynika z kwestii ceny - koszulki białe na poziomie standard są niewiele tańsze od koszulek kolorowych, jednak najbardziej zasadniczą różnicą są koszty nadruku - w przypadku białego t-shirta wykonanie koszulki z dowolnym nadrukiem wymaga jedynie zadrukowania jedną warstwą, natomiast wykonanie kolorowego t-shirta wymaga nadrukowania uprzednio białego podkładu, na który nadrukowany zostanie kolor (CMYK). Nadruk na koszulce ma wysoką trwałość i nie blaknie nawet po wielu praniach.
 
Koszulki z własnym nadrukiem to idealny pomysł na prezent na wszelkie uroczystości tj. urodziny, wieczory kawalerskie, rocznice, imieniny i masę innych eventów. Świetnie nadają się również na imprezy masowe, turnieje sportowe czy jako koszulki dla samorządu i kół studenckich.
Projektując wzór możesz przygotować zadruk na przód oraz tył koszulki, a w naszym generatorze znajduje się edytor dzięki któremu projekty można skalować, dodawać tekst czy inne grafiki. Jeżeli nie masz pomysłu na własny wzór możesz skorzystać z naszych gotowych pomysłów, które również mają możliwość edycji.
 
Po złożeniu zamówienia klient automatycznie otrzymuje wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami zamówienia. Maile wysyłane są począwszy od potwierdzenia przyjęcia zamówienia aż do jego zakończenie i wysyłkę.